Krajalnice do chleba, krajalnica, krajalnice, krajalnice chleba,

Krajalnice do chleba, krajalnica, krajalnice, krajalnice chleba, Oferujemy Państwu krajalnice do chleba światowego lidera firmy JAC. Firma JAC oferuje: 3 letnią gwarancję, minimum 10 letni okres zaopatrzenia w części zamienne, 60 letnie doświadczenie, maszyny dostosowane do międzynarodowych norm. Firma JAC w produkowanych krajalnicach zastosowała unikalny system ISC, który uniezależnia krojenie pieczywa od jego konsystencji, a także moduł olejenia noży i dyszę z nadmuchem powietrza, która pozwala na pakowanie pokrojonego pieczywa w torebki.
JAC w swoich krajalnica stosuje opatentowany wertykalny system mocowania i prowadzenia noży tnących. System ten jest unikalny i nie stosowany w innych tego typu urządzeniach. Wszystkie produkowane w Liege krajalnice spełniają ostre wymagania normy ISO 3746 w zakresie ochrony przed hałasem. Wszystkie te zalety produkowanych krajalnic zostały wyróżnione licznymi dyplomami i nagrodami jakie firma JAC otrzymała m.in. na targach IBA w Monachium i Europain w Paryżu.

szczegółowe informacje o firmie Cream - Krajalnice:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przecinarki Bomar »

  Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy BOMAR, która jest producentem przecinarek taśmowych, pił taśmowych i innych urzadzeń do cięcia.
  W nasz ......

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • IPZ złącza bateryjne »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez pracowników sklepu oraz serwisu wózków widłowych IPZ z rezydencją w Kołbaskowie. Spr ......

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.dlaszwalni.pl »

  Firma P. P. H. U. Piotr Kuropatwa zaprasza do zapoznania się z ofertą działalności. Za pośrednictwem przedsiębiorstwa mogą Państwo nabyć maszyny ......

  Data dodania: 27 08 2018 · szczegóły wpisu »